Bezpieczne zakupy spożywcze przez internet z dowozem do domu

Jeśli stosujesz się do zaleceń gubernatora Pritzkera i nie wychodzisz z domu twoje zapasy produktów spożywczych na pewno zubożały.
Dobra wiadomość jest taka, że wielu sprzedawców detalicznych oferuje dostawy produktów spożywczych do domu. Jest to o wiele bezpieczniejsza forma robienia zakupów niż wyprawa do pobliskiego sklepu.

Jeśli do tej pory dokonywałeś zakupów spożywczych online tylko na stronie Amazon, poniższa lista pomoże ci znaleźć szereg innych sklepów, które dostarczą zakupy prosto do twoich drzwi:

Misfits Market – oferuje świeże ekologiczne produkty dostarczane bezpośrednio do domu z 40% oszczędnościami w porównaniu z regularnymi cenami w sklepach spożywczych. Firma ta działa podobnie do Imperfect Foods (https://amerykapopolsku.com/2020/04/19/imperfect-foods-zakupy-spozywcze-z-misja-walki-z-marnotrawstwem/), czyli walczy z marnotrawstwem jedzenia poprzez dostarczanie produktów mniej dla oka atrakcyjnych, ale dla podniebienia nadal 100% jakości i smaku.

Hungryroot – nie tylko dostarcza zdrowe artykuły spożywcze, takie jak umyte i gotowe do spożycia warzywa, owoce i ziarna organiczne, bezpośrednio do twoich drzwi, ale także dostosowuje produkty do diety, którą przestrzegasz.

Goldbelly – jak piszą o sobie dostarcza „kultową żywność od małych dostawców z całego kraju do twoich drzwi”, w dowolnym miejscu w Stanach Zjednoczonych. Na ich stronie również kupisz najlepszą wołowinę i ryby w całym kraju oraz chleb, bułeczki, ciastka i ciasta i ciasta z najlepszych piekarni w kraju.

Ackroyd’s Scottish Bakery – oferuje artykuły spożywcze prosto z Wielkiej Brytanii jak i świeżutkie wypieki. Bezpłatna dostawa na zamówienia powyżej 125 USD.

Instacart – oferuje lokalną dostawę ze sklepów w Twojej okolicy, w tym zarówno ze sklepów spożywczych, jak i dużych sklepów, takich jak Sams Club lub Costco. Opłata za dostawę zależy od wielkości zamówienia i wybranego przez Ciebie czasu dostawy.

Grubhub – jeśli nie gotujesz jest to perfekt oferta dla ciebie. Firma ta oferuje dostawy z restauracji w twojej okolicy. Opłaty za dostawę i minimum zamówienia różnią się w zależności od restauracji. Firma nie jest wymaga minimum zamówienie, aby dokonać dostawy.

Walgreens i CVS – oferują bezpłatną dostawę leków na recepty i niezbędnych artykułów gospodarstwa domowego.

Target – oferuje dostawę artykułów spożywczych tego samego dnia za pośrednictwem Shipt. Klienci mogą zapisać się na czterotygodniowy bezpłatny okres próbny. Abonament Shipt kosztuje 99 USD rocznie i umożliwia bezpłatną dostawę przy zamówieniach o wartości 35 USD lub więcej.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię