Zaskakujące pomysły na utrzymanie dystansu społecznego w restauracjach na całym świecie . Musicie to zobaczyć! (ZDJĘCIA)

zdjęcie : YouTube

Kolejne kraje znoszą swoje ograniczania, a coraz więcej biznesów zaczyna ponownie oferować swoje usługi klientom, wszystko to przy przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności. Zmuszone sytuacją restauracje na całym świecie wpadają na coraz bardziej kreatywne sposoby, aby utrzymać odpowiedni dystans społeczny w swoich lokalach. Poniżej prezentujemy najciekawsze.

Fish Tales jednej z restauracji w Ocean City w Maryland, pojawiły się się nadmuchiwane stoliki dętkowe. Zostały stworzone przez firmę Revolution Event Design & Production z Baltimore, aby umożliwić ludziom utrzymanie dystansu społecznego podczas jedzenia i rozmów w plenerze.właściciel zakupił na razie dziesięć tego typu stolików, ale planuje zakup kolejnych czterdziestu.

 

Kolejnym zaskakującym pomysłem, który pomaga w utrzymaniu dystansu społecznego się wprowadziła niemiecka kawiarnia Cafe Rothe w miejscowości Schwerin. „Makaronowe kapelusze” na głowach klientów mają za zadanie pomóc w utrzymaniu odpowiedniego dystansu. O oryginalnym pomyśle poinformowała właścicielka kawiarni Jaqueline Rothe na mediach społecznościowych. Cała akcja okazała się także świetnym posunięciem marketingowym, gdyż post bardzo szybko rozszedł się po całym świecie.

Kolejnym oryginalnym i jakże skutecznym pomysłem wykazała się  restauracja Mediamatic Eten w Amsterdamie. Nad każdym stolikiem w ogródku została zamontowana szklarnia.Szklane instalacje, wykorzystywane wcześniej do projektów artystycznych, zostały zamienione w domki, w których można się ochronić przed koronawirusem.

Trochę mniej kosztowny, ale równie kreatywny pomysł zaproponowała restauracja Twisted  Circus z Ohio. Postanowili odgrodzić stoliki przy użyciu przeźroczystych zasłon prysznicowych.

 

AL

źrodło: Instagram: Robeta Garibaldi; Konditorei und cafe rothe, Fb: Twisted Citrus, You Tube:ABC News

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię