Zrób zakupy w Aldi online i odbierz je nie wychodząc z auta

Po ukończeniu programu pilotażowego,  sieć sklepów spożywczych Aldi twierdzi, że do końca lipca 600 sklepów w 35 stanach będzie oferować tak zwany „curbside grocery pickup”.

Dyrektor generalny Aldi, Jason Hart powiedział w komunikacie prasowym: „Zawsze szukamy sposobów, aby uczynić zakupy w sklepach ALDI jeszcze bardziej wygodnymi i dostępnymi dla wszystkich”.

Aldi korzysta z usług platformy Instacart do internetowych zakupów z odbiorem w sklepie lub dowozem do domu.

„Cena w sklepie konkretnego produktu w momencie zakupu, w tym ważonych produktów, może różnić się od ceny dostępnej za pośrednictwem platformy Instacart” – dodaje przedstawiciel Aldi. Również do każdego zamówienia online będzie dodawana „niewielka opłata za odbiór”.

Odbiór zamówionych artykułów spożywczych pod sklepem działa w ten sam sposób jak np. w sieci sklepów Walmart. Zamawiając na stronie wybieramy dostępny dzień i godzinę oraz lokalizację, w której chcemy odebrać zakupy. Pod sklepem wyznaczone są miejsca parkingowe z oznaczeniami do „curbside pickup”. Pracownik sklepu przynosi nam zakupy do samochodu. Musimy tylko pamiętać, aby mieć przy sobie numer zamówienia.

Na terenie Illinois 40 sklepów pracuje już w systemie curbside pickup i zamówień przez stronę Instacart. Listę lokalizacji oferujących nową formę zakupów można znaleźć tutaj https://www.aldi.us/en/shop-now/grocery-pickup/curbside-grocery-pickup-locations/, a zamówień przez Instacart dokonać na stronie https://shop.aldi.us/.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię