Trwa festiwal Taste of Orland Park

Miasteczko Orland Park nie poddaje się pandemii koronawirusa i pomimo zwiększającej się liczby zachorowań w Illinois zaprasza na trwającą od wczoraj kolejną edycje festiwalu Taste of Orland Park.

Jak mówi mieszkaniec Orland Park, Bill Grochowski a zarazem długoletni uczestnik lokalnej imprezy “Życie musi się toczyć dalej. Zdajemy sobie sprawę z zagrożenia jakie niesie za sobą koronawirus, jednak pozostanie w domu niczego nie zmieni a sama myśl o zachorowaniu jest nie do zniesienia”.

Podczas trwania festiwalu, którego liczbę uczestników zmniejszono o 20% w porównaniu do poprzednich edycji, oprócz dobrej kuchni i koncertów muzycznych będzie można zadbać o higienę naszych rąk przy rozstawionych w tym celu przenośnych umywalkach oraz skorzystać z darmowych żeli dezynfekujących.

Burmistrz Keith Pekau, pomimo obostrzeń związanych z Covid-19, przypomina, że w całym mieście nie ma nakazu noszenia maseczek ochronnych. Mimo wszystko, władze Orland Park cały czas monitorują liczbę uczestników. Dziennie na Taste of Orland Park może przebywać od 2 tysięcy do 2.400 osób.

Dziś kolejny dzień festiwalowej uczty, która zakończy się w niedzielę o godzinie 9 wieczorem. Orland Park zaprasza. 14700 S Ravinia Ave., Orland Park, IL 60462

JR

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię