Robert O’Neill, który zabił Bin Ladena z zakazem lotów samolotami Delty Airlines

Linie Lotnicze Delta zakazały korzystania ze swoich samolotów byłemu komandosowi Robertowi O’Neill, który wsławił się zabiciem Osamy bin Ladena.

Powodem całkowitego zakazu podroży liniami Delty, był brak maski ochronnej twarzy u Roberta O’Neilla podczas lotu. Były członek elitarnej jednostki Navy Seal zamieścił na Twitterze zdjęcie, które opisał „Nie jestem c-ą” „I’m not a p-y”.

Następnego dnia, pomimo, że O’Neill usunął zdjęcie, Delta podjęła decyzję o wykluczeniu najsłynniejszego komandosa z dalszych lotów tymi liniami.

Linie Delta wydały oficjalne oświadczenia w tej sprawie. „Według najnowszych regulacji związanych z bezpieczeństwem naszych pasażerów w obliczu trwającej pandemii COVID-19, każdy podróżny ma obowiązek noszenia maski ochronnej twarzy podczas trwania rejsu. W razie niezastosowania się do wytycznych, osoba może stracić przywilej korzystania z naszych usług w przyszłości” czytamy.

O’Neill stwierdził, że cała sytuacja była żartem a w chwili robienia sobie tzw. selfie, maseczka znajdowała się na jego kolanach. Skrytykował Delte, zamieszczając uszczypliwy wpis na Twitterze „Dzięki Bogu, że to nie liniami Delta lecieliśmy, aby zabić Osame Bin Ladena”.

Były członek Navy Seal jest jednym z komandosów, którzy brali udział w słynnej akcji zlikwidowania najgroźniejszego terrorysty świata w 2011 roku. To właśnie jemu przypisuje się wystrzelenia pocisków które śmiertelnie raniły Osame Bin Ladena. Robert O’Neill opuścił szeregi Navy Seal w 2012 roku.

JR

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię