Chicago: Kwarantanna z 4 dodatkowych stanów

Wietrzne Miasto ogłosiło, że na listę stanów, z których podróżujący do Chicago będą musieli poddać się dwutygodniowej kwarantannie zostaną dodane cztery dodatkowe m.in. Kentucky, Wyoming, Texas i Nevada.

W zeszłym tygodniu na listę trafiło Wisconsin. Obecnie rozporządzenie obejmuje takie stany jak: Alabama, Arkansas, Georgia, Idaho, Iowa, Kansas, Kentucky, Minnesota, Mississippi, Missouri, Montana, Nebraska, Nevada, North Dakota, Oklahoma, Puerto Rico, South Carolina, South Dakota, Tennessee, Texas, Utah, Wisconsin i Wyoming.

Lista jest aktualizowana co tydzień. Trafiają na nią stany, w których przez siedem dni z rzędu, liczba nowych infekcji utrzymuje się na poziomie co najmniej 15 przypadków dziennie na 100 tys. mieszkańców.

Rozporządzenie wchodzi w życie w piątek. Za złamanie grozi grzywna w wysokości od 100 do 500 dolarów dziennie, w sumie do 7000 dolarów.

AL

https://amerykapopolsku.com/2020/09/29/trump-oglosil-platyno_wy-plan-czy-antifa-i-ku-klux-klan-zostana-uznane-organizacje-terrorystyczne/

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię