Debaty telewizyjne pomiędzy Trumpem a Bidenem zdecydują o wynikach wyborów 3 listopada

Zwolennicy obecnego mieszkańca Białego Domu, twierdzą, że zbliżające się debaty prezydenckie pomiędzy Donaldem Trumpem a demokratycznym kandydatem na prezydenta Joe Bidenem, odegrają dużą role w zbliżających się wyborach.

Jak wynika z najnowszego sondażu Hill-HarrisX, 61% uprawnionych do głosowania osób, podkreśla, że o oddaniu głosu na Donalda Trumpa zdecyduje w dużej mierze jego postawa podczas wspólnych debat z Joe Bidenem.

45% procent ankietowych, która nie popiera polityki obecnego prezydenta, uważa, że wystąpienie Trumpa nie odegra żadnej roli podczas głosowania w wyborach 3 listopada.

W sumie spośród wszystkich uprawnionych do głosowania, 52% twierdzi, że telewizyjne debaty przeważą na kogo oddadzą swój głos w zbliżających się wyborach, w przeciwieństwie do 48% ankietowanych.

56 procent republikanów i 54 procent demokratów uważa debaty telewizyjne za znaczące wydarzenie w życiu politycznym kraju w przeciwieństwie do 54 procent wyborców niezależnych, dla których tego typu debaty nie mają żadnego znaczenia przy podejmowaniu wyborczych decyzji.

JR

USA: Ameba zjadająca mózg znów zaatakowała. Spowodowała śmierć sześciolatka

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię