W październiku darmowe zwiedzanie Shedd Aquarium

Jedno z najbardziej rozpoznawalnych oceanariów w Stanach Zjednoczonych, chicagowskie Shedd Aquarium pomimo pandemii i kłopotów finansowych z tym związanych nie zapomina o mieszkańcach stanu i proponuje w październiku dwanaście możliwości zwiedzania ich obiektu za darmo.

Wszystko to w ramach programu Illinois Resident Free Days. Aby skorzystać z tej jakże intratnej oferty należy być mieszkańcem naszego stanu. Niestety w związku z panującą pandemią COVID-19, odwiedziny Shedd Aquarium odbędą się pod kątem bezpieczeństwa zwiedzających. Każda z osób będzie musiała nosić maseczkę ochronną twarzy, przestrzegać dystansu społecznego a na dodatek chodzić po obiekcie po specjalnie wyznaczonych trasach.

W bilety należy zaopatrzyć się z wcześniejszym wyprzedzeniem drogą internetową na stronie www.sheddaquarium.org lub zamówić pod numerem telefonu 312-939-2438. Przy ich odbiorze należy przedstawić dowód tożsamości potwierdzający aktualny adres zamieszkania. Pomimo, że bilety są za darmo, podczas internetowej transakcji będziemy musieli uiścić 3 dolarową opłatę manipulacyjną.

Darmowe zwiedzanie rozpocznie się w poniedziałek 5 października i będzie kontynuowane w każdy poniedziałek, wtorek i środę do końca miesiąca.

Więcej informacji na stronie www.sheddaquarium.org

JR

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię