Zabił 80-latka ponieważ ten zwrócił mu uwagę na brak maseczki

80- latek poniósł śmierć ponieważ zwrócił uwagę mężczyźnie, który nie chciał podporządkować nakazowi noszenia maski jaki obecnie obwiązuje w  miejscach publicznych.

Do zdarzenia doszło w jednym z nowojorskich barów. 80 – letni Rocco E Sapienza został popchnięty przez 65- latka, upadł i uderzył się głową w podłogę – tak wynika z raportu  prokuratora okręgowego. Miało to miejsce 26 września, Spineza został przewieziony do szpitala, zmarł 1 października. Donald M Lewinski ma być oskarżony o zabójstwo, nie przyznaje się do winy.

Tego typu incydent nie zdarzył się pierwszy raz. W maju ochroniarz jednego ze sklepów w Michigan został śmiertelnie postrzelony po tym, jak odmówił wstępu klientce bez maseczki na twarzy. Najpierw zdenerwowana kobieta zaczęła na niego krzyczeć, opluła go, po czym wsiadła do samochodu i odjechała. Chwilę później pod sklepem pojawił się jej mąż i syn. Mężczyźni wdali się w kłótnię z ochroniarzem, podczas której młodszy z nich strzelił mu w tył głowy.

Z tego samego powodu, we Francji kierowca autobusu został śmiertelnie pobity. Zaatakowała go grupa pasażerów, którym zwrócił uwagę za brak maseczek w komunikacji miejskiej.

AL

Policjant oskarżony o śmierć Georga Floyda zwolniony z aresztu

Prezydent Donald Trump wrócił do pracy w Gabinecie Owalnym

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię