Terminy planowanych lotów specjalnych do Polski z Chicago i Nowego Jorku

0
993

Informujemy, że w związku z przedłużeniem rządowych obostrzeń epidemicznych, rejsy PLL LOT ze Stanów Zjednoczonych do Polski zaplanowane do 26 października, będą nadal organizowane w formule czarterowych rejsów specjalnych.

Bilety na te połączenia nie są już dostępne w sprzedaży przez systemy rezerwacyjne oraz stronę LOT.com.

Od 14 do 26 października LOT zorganizuje następujące rejsy z USA do Polski:

  • z Nowego Jorku do Warszawy (LO 027) w dniach: 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24 i 25 października
  • z Chicago do Warszawy (LO 004) w dniach: 16, 17, 20, 23, 24 i 26 października
  • z Chicago do Krakowa (LO 010) w dniach: 19 i 25 października

Bilety zakupione na te rejsy zachowują ważność. Dodatkowa rejestracja nie jest wymagana.

POWRÓT DO POLSKI SAMOLOTAMI PLL LOT
Osoby posiadające prawo do wjazdu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i zainteresowane zakupem biletów na wymienione połączenia z Nowego Jorku do Warszawy oraz z Chicago do Warszawy lub Krakowa, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres rescue.flights@lot.pl.

Poprawnie wypełnione zgłoszenie musi zawierać:

  • imię i nazwisko
  • obywatelstwo zgodnie z paszportem
  • dane kontaktowe – telefon i adres mailowy
  • preferowaną trasę podróży (Nowy Jork-Warszawa, Chicago-Warszawa lub Chicago-Kraków) i termin podróży.

Na listy pasażerów wpisane zostaną jedynie zgłoszenia zawierające wszystkie ww. informacje.

Sprzedaż biletów na te loty odbywa się za pośrednictwem Contact Center LOT. Konsultanci skontaktują się telefonicznie z każdą osobą, która dokona poprawnego zgłoszenia drogą mailową. Prosimy o przygotowanie karty kredytowej (lub innej karty umożliwiającej realizację płatności on-line) potrzebnej do uregulowania należności za bilet.

ZMIANA BILETU NA LOTY DO 26 PAŹDZIERNIKA 
W przypadku anulowania rejsu ze Stanów Zjednoczonych do Polski, pasażerom PLL LOT przysługuje bezpłatna wymiana biletu na jeden z czarterowych rejsów specjalnych organizowanych do 26 października lub jeden z rejsów rozkładowych, zaplanowanych na tej samej trasie od 26 października. Warunkiem zamiany jest zachowanie tej samej trasy podróży.

W przypadku wybrania rejsu do 26 października prosimy o rejestrację zgłoszenia za pośrednictwem dedykowanego Formularza. Poprawnie wypełniony wniosek musi zawierać wszystkie dane wskazane w formularzu. Dodatkowo prosimy także o wpisane następujących informacji w polu „Treść wiadomości”:

  • imię i nazwisko
  • obywatelstwo zgodnie z paszportem
  • preferowany termin podróży.

Rozpatrzone zostaną jedynie zgłoszenia zawierające wszystkie ww. informacje. Zamiana biletów na te loty odbywa się za pośrednictwem Contact Center LOT i zostanie potwierdzona drogą mailową.

ZMIANA BILETU NA LOTY PO 26 PAŹDZIERNIKA
Zamiany biletu na rejsy ze Stanów Zjednoczonych do Polski organizowane po 26 października, można zaś dokonać za pośrednictwem Formularza zmiany biletu. Warunkiem bezpłatnej zmiany jest zachowanie tej samej trasy podróży.

UWAGA!
Ze względu na obowiązujące obostrzenia epidemiczne przypominamy, że przed zakupem biletu i przed wylotem każdy Pasażer powinien upewnić się, że spełnia kryteria wjazdu do Polski. Osoby nie posiadające takich uprawnień, nie zostaną wpuszczone na pokład.

źródło:www.gov.pl/Polish Consulate in Chicago

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię