Rozpoczęła się 2. kolejka fazy grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów

W grupie A Lokomotiw Moskwa przegrał z Bayernem Monachium 1:2 (0:1). Goście objęli prowadzenie w 13. minucie po golu Leona Goretzki. Wyrównał w 70. minucie Anton Miranczuk. Zwycięstwo Bawarczykom zapewnił Joshua Kimmich w 79. minucie. Całe spotkanie rozegrali reprezentanci Polski – Robert Lewandowski z Bayernu oraz Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus z Lokomotiwu. W innym meczu tej grupy, Atletico Madryt pokonało FC Salzburg 3:2 (1:1). W tabeli prowadzi Bayern (6 pkt) trzy punkty przed Atletico.

W grupie B Szachtar Donieck zremisował z Interem Mediolan 0:0, a Borussia Moenchengladbach zremisowała z Realem Madryt 2:2 (1:0). Liderem jest Szachtar (4 pkt) z przewagą dwóch punktów nad Borussią i Interem.

W grupie C FC Porto wygrało z Olympiakosem Pireus 2:0 (1:0), a Olympique Marsylia przegrał z Manchesterem City 0:3 (0:1). Na czele tabeli jest Manchester City (6 pkt) – o trzy punkty przed Porto i Olympiakosem.

W grupie D Liverpool pokonał FC Midtjylland 2:0 (1:0), a Atalanta Bergamo zremisowała z Ajaxem Asterdam 2:2 (0:2). Liderem Liverpool (6 pkt), który ma dwa punkty przewagi nad Atalantą.