Ruszyła sprzedaż biletów do Ice Castles w Lake Geneva

Jedna z najpopularniejszych atrakcji zimowych w Wisconsin zostanie otwarta w najbliższy piątek 22 stycznia.

Po raz pierwszy zwiedzanie Zamku Lodowego w Lake Geneva odbędzie się na terenach należących do Geneva National Resort & Club. Ice Castles (zbudowany jest z tysięcy olbrzymich rozmiarów brył lodowych w którego komnatach znajdują się m.in. zjeżdżalnie dla dzieci, rożnego rodzaju tunele, lodowy tron a nawet fontanna. Wieczorem cały obiekt podświetlony zostaje kolorowymi światełkami co dodaje mu bajecznego wystroju zapewniają organizatorzy.

Ice Castle w Lake Geneva jest jednym z czterech, jakie tej zimy można zwiedzać. Pozostałe znajdują się w Midway w Utah, w Dillon w Kolorado oraz w miejscowości Lincoln w New Hampshire.

W związku z COVID-19 wszystkich zwiedzających obowiązywać będzie noszenie maseczek ochronnych twarzy, przestrzeganie zasad dystansu społecznego oraz poruszanie się po specjalnie wyznaczonych trasach.

Dzięki kolaboracji Ice Castles z organizacją Destination Geneva National poza zwiedzaniem Zamku Lodowego na wszystkich przybyłych do Lake Geneva czekać będzie wiele innych zimowych atrakcji m.in. lodowisko czy możliwość zjedzenia posiłku w specjalnie przygotowanym do tego celu igloo.

Wielkie otwarcie zaplanowano na godzinę 6 wieczorem. Dodatkowe informacje i bilety dostępne są na stronie icecastles.com  

JR

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię