W Dzień Prezydenta tłum entuzjastycznie przywitał Donalda Trumpa (WIDEO)

Były prezydent Donald Trump pomachał w poniedziałek do setek wiwatujących zwolenników, którzy w Dzień Prezydenta zgromadzili się na ulicach Palm Beach.

Zwolennicy Trumpa zorganizowali wiec wzdłuż drogi, w pobliżu jego rezydencji Mar-a-Lago  na Florydzie. Tumy wiwatowały i entuzjastycznie witały byłego przywódcę, który machał  z okna samochodu. Trump cieszy się duża popularnością na Florydzie, 3 listopada wygrał tam wybory zaskakująco dużą przewagą głosów.

Jeden z pracowników byłego prezydenta zamieścił na Twitterze wideo pisząc : To jest niesamowite! 45. wraca do Mar-a-Lago dziś po południu, po niesamowitym dniu”.

Materiał filmowy z poniedziałkowego wiecu był transmitowany przez portal promujący byłego prezydenta. Całą transmisję można obejrzeć TUTAJ

 

Od czasu zamieszek Donald Trump praktycznie milczy. Jego konta w mediach społecznościowych zostały usunięte co w znaczy sposób utrudnia komunikację.

Po wyroku Senatu Donald Trump w oświadczeniu podziękował swoim prawnikom oraz senatorom, którzy głosowali za jego uniewinnieniem, a sam impeachment określił mianem kolejnego polowania na czarownice. Były prezydent zarzucił demokratom, że nie szanują prawa i próbują zamknąć usta przeciwnikom politycznym. „Nasz historyczny, patriotyczny i piękny ruch by przywrócić wielkość Ameryce dopiero się rozpoczął” – oświadczył Donald Trump i zapowiedział, że będzie kontynuował działalność na rzecz Amerykanów.

Trump został uniewinniony i może ubiegać się o urząd prezydenta w 2024 roku.

AL

Czytaj również:

Biden chce zaostrzyć kontrolę nad bronią palną

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię