Spacerkiem po wystawie “Immersive Van Gogh” w Chicago. Galeria zdjęć

0
256

Światowej sławy wystawa “Immersive Van Gogh”, którą od 11 lutego można oglądać w historycznym budynku przy 108 W. Germania Place, ze względu na olbrzymie zainteresowanie została przedłużona do 6 września.

Multimedialna wystawa “Immersive Van Gogh” jest jedyną i niepowtarzalną okazją do odkrywania twórczości malarza z nieznanej dotąd perspektywy dzięki wykorzystaniu technologii SENSORY4™. Ponad 3 tysiące dzieł Van Gogha wyświetlanych jest w formie wielkoformatowych, tętniących kolorami obrazów. Każda powierzchnia galerii – ściany, kolumny, sufit, a nawet podłoga przemieniają się w pasjonującą opowieść o życiu i twórczości mistrza. Poruszająca gra świateł i kolorów i nastrojowa muzyka pozwolą lepiej docenić kunsztowny styl malarski Van Gogha i razem z nim przenieść się do Holandii, Paryża, Arles, Saint-Rémy de Provence oraz Auvers-sur-Oise, gdzie powstały jego największe arcydzieła.

Ekscytujący świat Van Gogha zaciekawi zarówno tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z historią sztuki, jak i wytrawnych znawców twórczości malarza.

Bilety w cenie 39.99 dolarów dla osób dorosłych i 24.99 dol. dla dzieci do lat 16 do nabycia na stronie www.vangoghchicago.com lub pod numerem telefonu (847) 307-4644.

Warto dodać, że podczas godzinnego zwiedzania wystawy obowiązuje noszenie maseczek ochronnych twarzy oraz przestrzeganie zasad dystansu społecznego.

JR

 

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię