Georgia: Seria zabójstw w salonach masażu

Co najmniej osiem osób zginęło w serii strzelanin w trzech azjatyckich salonach masażu w amerykańskim stanie Georgia. Policja aresztowała mężczyznę podejrzanego o dokonanie ataku.

Policja z Georgii poinformowała, że we wtorek o godzinie 5 po południu, pięć osób zostało postrzelonych w salonie Young’s Asian Massage w miejscowości Acworth – 50 kilometrów na północ od Atlanty. Dwie osoby zginęły na miejscu a trzy przewieziono do szpitala, z których dwie również zmarły.

Czytaj również: Totalny lockdown w Polsce. Wiemy, od kiedy

Niespełna godzinę później zgłoszono napad rabunkowy w Gold Massage Spa w samej Atlancie. Gdy policjanci przybyli na miejsce znaleźli trzy zastrzelone osoby. Kolejną ofiarę znaleziono w salonie masażu po drugiej stronie ulicy. Według niepotwierdzonych jeszcze oficjalnie informacji większość ofiar stanowią kobiety pochodzenia azjatyckiego.

Analizując nagrania z kamer przemysłowych w Acworth policja zidentyfikował potencjalnego sprawcę – 21-letniego Roberta Aarona Longa. Zatrzymano go 250 kilometrów na południe od Atlanty. Mężczyzna został aresztowany.

Biuro szeryfa powiatu Cherokee powiedziało, że „Long przyznał się do strzelanin w Cherokee i Atlancie”. Jako motyw podał obwinił swoje „uzależnienie od seksu” – informuje ABC News.

IAR/AL

Joe Biden: Putin zapłaci za ingerencję w wybory

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię