Elgin: Polka uratowała męża, chwilę później została śmiertelnie potrącona

Do tragicznego wypadku doszło w Elgin. 37- letnią kobietę potrąciła pędząca ciężarówka. Chwile wcześniej zepchnęła z drogi swojego męża i uratowała mu życie.

Wypadek miał miejsce w poniedziałek wieczorem około godziny 11.15 w nocy, w pobliżu skrzyżowania McLean Road i Route 20 w Elgin. Na drodze panowały bardzo złe warunki, padał śnieg. Katarzyna Kurek-Polk i jej mąż zatrzymali się na poboczu. Chcieli pomóc kierowcy samochodu, który zsunął się z drogi – tak wynika z oświadczenia policji w Elgin i biura koronera powiecie Kane.

Czytaj również: Rząd USA zwróci koszty pogrzebów ofiar Covid-19

Gdy Kurek-Polk zauważyła ciężarówkę pędzącą w ich kierunku, zepchnęła męża z drogi, a chwilę później sama została śmiertelnie potrącona. 37-letnią Polkę przewieziono do Saint Joseph Hospital w Elgin, gdzie niestety stwierdzono zgon. Wstępne wyniki autopsji wykazały, że zmarła w wyniku uderzenia i rozległych obrażeń wewnętrznych odniesionych w wypadku – poinformowało biuro koronera.

Mąż ofiary i nieletni kierowca samochodu, który zjechał z drogi  odnieśli niewielkie obrażenia, zostali opatrzeni i wypuszczeni  ze szpitala.

AL

Europejska Agencji Leków: “Nie ma dowodów na to, by AstraZeneca powodowała zakrzepy krwi”

 

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię