Spowodowała śmiertelny wypadek i zbiegła. Twierdzi, że jest Harrym Potterem

Kobieta, która śmiertelnie potrąciła sędzie federalną z Nowego Jorku i poważnie zraniła 6-letniego chłopca twierdziła, że jest Harrym Potterem.

Do tragedii doszło na Florydzie w miejscowości Boca Raton. Jak wynika z akt sprawy jadąca z dużą prędkością 23- letna Nastasia Snape wjechała w chodnik, gdzie staranowała 75-letnią   sędzie okręgową z Nowego Jorku, Sandrę Feuerstein. Potem wróciła na drogę i na przejściu dla pieszych potrąciła 6 -latka.  Chłopiec, Anthony Ovchinnikov, został przewieziony do szpitala. Jego stanu nie udało się ustalić – podają lokalne media.

Kobieta powiedziała policji, że jest Harrym Potterem. Śledczy poinformowali, że w jej torbie znaleziono silny syntetyczny narkotyk, który może powodować psychozę. Bezpośrednio po tragedii Snape uciekła do sąsiedniego Delray Beach, gdzie się rozbiła.

Sędzia Feuerstein urodziła się w Nowym Jorku w 1946 roku, najpierw pracowała jako nauczycielka, w 1979 roku ukończyła prawo. Feuerstein została powołana do ławy federalnej przez prezydenta George’a W. Busha po 16 latach pracy jako sędzia stanowy w Nowym Jorku.

„Postrzegała rolę sędziego jako interpretatora, a nie twórcę prawa”–  powiedział Newsday Joshua Glick, który pracował z Feuerstein. „Skupiała się na pisaniu jasnych i zwięzłych opinii, które były łatwo zrozumiałe. Czasami była surowa dla stron, które w jej odczuciu nie były z nią w pełni szczere, ale zawsze była sprawiedliwa.”

AL

USA: Zamieszki i godzina policyjna po zastrzeleniu Daunte Wrighta

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię