Tragiczna strzelanina w siedzibie FedEx. Nie żyje 8 osób

Osiem osób zginęło w strzelaninie, a pięć zostało rannych w strzelaninie do której doszło w siedzibie firmy kurierskiej FedEx w Indianapolis, stolicy stanu Indiana. Do strzelaniny doszło w czwartek przed pólnocą czasu lokalnego.

Sprawca strzelaniny popełnił samobójstwo. Zastępca szefa wydziału kryminalnego w Indianapolis, Craig McCartt poinformowała w piątek, że pięć osób zostało przewiezionych do szpitala – cztery z ranami postrzałowymi, a kolejna z ranami spowodowanymi odłamkami.  Wszyscy są w stabilnym stanie.

“Jesteśmy wstrząśnięci tym, co wydarzyło się w naszej placówce w pobliżu lotniska. Bezpieczeństwo zawsze było naszym największym priorytetem, nasze myśli są z ofiarami. Będziemy zbierać informacje i ściśle współpracować z władzami” – zapeniła firma FedEx w wydanym komunikacie.

Lokalna siedziba FedEx zatrudnia 4 i pół tysiąca osób. Położona jest w pobliżu portu lotniczego Indianapolis, który jest również głównym miejscem odbioru i dostaw przesyłek firmy. To 45 masowa strzelanina w Stanach Zjednoczonych w ciągu jednego miesiąca.

AL

źródło: CBS, IAR

Aresztowano policjantkę, która śmiertelnie postrzeliła młodego Afroamerykanina

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię