W wieku 79 lat zapisał się do szkoły kosmetycznej. Powód wzruszy cię do łez!

Poniższa historia może spowodować uśmiech na twarzy i wzruszyć do łez. Ale do rzeczy: Delmar College of Hair and Esthetics w Albercie w Kanadzie powitało niedawno niezwykłego studenta – 79-letniego mężczyznę, który poprosił o lekcje modelowania włosów i makijażu.

Mężczyzna, który poprosił o zachowanie anonimowości, powiedział pracownikom szkoły kosmetycznej, że jest w związku małżeńskim od 50 lat. Niestety w ostatnim czasie jego żona zaczęła tracić wzrok i nie jest w stanie sama wykonywać makijażu i układać włosów. Mężczyzna poprosił personel szkoły, aby nauczyli go układać włosy, używać lokówki i nakładać tusz do rzęs.

„W którymś momencie nasz niezwykły student wyciągnął zdjęcie z portfela i pokazał wszystkim swoją żonę chwaląc ją, jaka zawsze była piękna. Zaznaczył, że oprócz tego że była piękna, była również bardzo utalentowana i w trakcie kariery zawodowej potrafiła pisać ponad 100 słów na minutę” – powiedziała dyrektor szkoły Carrie Hannah. Mężczyzna dodał, że jej wygląd zawsze był czymś, z czego była dumna i jest nadal dla niej ważny, z tego właśnie powodu jest również ważny dla niego.(…) „W maju kończy 80 lat i myślę, że jest bardzo odważnym człowiekiem, który przyszedł do szkoły fryzjerskiej i poprosił o lekcje stylizacji włosów. Nie sądzę, by zrobiło to zbyt wielu mężczyzn” dodała Hannah

Jak donoszą władze szkoły, mężczyzna wrócił wraz z żoną, aby podziękować wszystkim za lekcje nauki. „Oboje są również pod wrażeniem jego nowych umiejętności zawodowych, a jej włosy wyglądają świetnie!”

ZSS

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię