Stewardesa Southwest Airlines straciła dwa zęby. Zaatakowała ją pasażerka

Stewardesa linii lotniczych Southwest straciła 2 zęby i doznała obrażeń twarzy na pokładzie samolotu lecącego do San Diego. Powodem było agresywne zachowanie jednej z pasażerek.

Do incydentu doszło podczas lotu z Sacramento do San Diego w niedzielę rano. Policja z San Diego przekazała, że agresywna pasażerka Vyvianna Quinonez został aresztowana. 28- latka została oskarżona o spowodowanie poważne obrażenia ciała. Quinonez mieszka na przedmieściach Sacramento w Antelope.

„Pasażerka wielokrotnie ignorowała standardowe instrukcje podczas lotu i stała się werbalnie i fizycznie agresywna po wylądowaniu” – powiedział rzecznik Southwest Chris Mainz.

Na nagraniu widać, jak kobieta zadaje stewardessie kilka ciosów. Pracownica linii lotniczych została zabrana do szpitala, a następnie została wypuszczona do domu.

„Od 8 kwietnia do 15 maja w samolotach należących do Southwest Airlines doszło do 477 przypadków niewłaściwego zachowania pasażerów” – napisał Lyn Montgomery, prezes związku zawodowego „Transport Workers Union of America Local 556”, w liście do Gary’ego Kelly’ego, prezesa linii lotniczych Southwest Airlines.e.

Federalna Administracja Lotnictwa CywilnegoFAA podała, że linie lotnicze zgłosiły w tym roku 2500 incydentów z niesfornymi pasażerami.

AL

Illinois: 12-latek z Glendale Heights pchnął nożem rówieśnika

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię