Strzelanina na przedmieściach Miami. Wysoka nagroda za schwytanie sprawców

Według najnowszych doniesień, dwie osoby zginęły, a ponad 20 osób zostało rannych po tym, jak nieznani napastnicy otworzyli ogień do uczestników koncertu w w mieście Hialeah na przedmieściach Miami w Stanach Zjednoczonych.

Jak wynika z informacji podawanych przez lokalne media, w momencie ataku część z uczestników koncertu była na zewnątrz klubu. Wówczas przed budynek podjechał samochód, z którego wysiedli trzej uzbrojeni napastnicy, by po chwili otworzyć ogień do tłumu.

Według ostatnich doniesień zginęły dwie osoby, a ponad 20 zostało rannych. Jedna z osób poszkodowanych jest w stanie krytycznym.

Szef policji Miami Dade Alredo Ramirez napisał na Twitterze, że sprawcy, którzy z zimną krwią otworzyli ogień do tłumu, zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. Przekazał też kondolencje rodzinom ofiar.

Sprawcy są nadal na wolności. Marcus Lemonis, znany przede wszystkiem ze swojej działalności filantropijnej, jak również z serii „the Profit” ogłosił za pośwrednictwem Twittera, że przekaże 100.000 dolarów nagrody osobie, która pomoże w schwytaniu sprawców strzelaniny.

IAR/ZSS

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię