Wydrapał pół miliona dolarów. Chciał wyrzucić los

fot.milotteryconnect.com

Szczęściu trzeba pomagać. Przekonał się o tym mężczyzna z Grand Rapids w stanie Michigan. 74-latek kupił zdrapki Jumbo Cash na stacji benzynowej. Jedna z nich okazała się strzałem w dziesiątkę.

Szczęściarz wydrapał 500 tys. dolarów. Mężczyzna był tak zaskoczony, że omal nie wyrzucił szczęśliwego kuponu do kosza. Był święcie przekonany, że nie wygrał ani centa.

Czytaj też: 8 miast w USA, w których klasa średnia zarabia najwięcej

74-latek wyznał w rozmowie z Michigan Lottery, że jest fanem zdrapek i często je kupuje: „Zdrapałem los i myślałem, że niczego nie wygrałem. Ale gdy spojrzałem na niego jeszcze raz, tuż przed wyrzuceniem do kosza, zdałem sobie sprawę, że dopasowałem siódemkę”.

Grand Rapids Man Wins $500,000 Playing the Michigan Lottery’s $500,000 Jumbo Cash Instant Game

„Nie mogę w to uwierzyć, to jeszcze do mnie nie dotarło” – cieszy się zwycięzca. Za wygrane pieniądze mieszkaniec Grand Rapids chce kupić nowy dom i spłacić długi.

Zobacz: Najlepsze miejsca do zamieszkania na emeryturze w 2021 roku

To nie pierwsza taka historia. Pod koniec maja mieszkanka stanu Massachusetts przypadkowo wyrzuciła zdrapkę z wygraną w wysokości 1 mln dolarów w sklepie, w którym ją kupiła. Dzięki uprzejmości i uczciwości właścicieli placówki udało jej się jednak odebrać nagrodę. Jaki z tego morał? Zanim wyrzucicie, sprawdzajcie swoje kupony podwójnie.

AL

Poszła do banku wypłacić 20 dolarów. Nie uwierzycie ile pieniędzy znalazła na swoim koncie!

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię