Chciała zrobić zdjęcie – straciła życie

Sophia Cheung, 32-letnia influencerka z Hongkongu nie żyje! Poślizgnęła się podczas robienia selfie przy wodospadzie.

Według doniesień New York Post Cheung wraz z trojgiem przyjaciół wybrała się na wycieczkę do Ha Pak Lai, popularnego wśród turystów parku. Próbując zrobić sobie selfie, Cheung poślizgnęła się na krawędzi wodospadu, i spadła z 16 stóp (około 5 metrów) w dół.

Współtowarzysze Cheung niezwłocznie zadzwonili po pogotowie które wysłało helikopter na miejsce zdarzenia. Po przetransportowaniu helikopterem do szpitala lekarze stwierdzili zgon influencerki.

Zobacz też: Plany wyjazdowe – ubezpieczenia na wakacje

Instagram Cheung jest pełen ekstremalnych zdjęć gwiazdy. Jej ostatnie zdjęcie, opublikowane 9 lipca, pokazuje Cheung pozującą na brzegu plaży z bodyboardem.

Podpis zdjęcia brzmi: „Nadchodzą lepsze dni. Nazywają się sobota i niedziela”.

Wiele osób zostawiło kondolencje pod zdjęciem, a jedna osoba napisała: „RIP. Nadal jestem w szoku, rozmawialiśmy w zeszłym miesiącu, nie mogę uwierzyć, że to się stało. Spoczywaj w pokoju.”

Cheung nie jest pierwszą osobą, która zginęła próbując zrobić sobie selfie. Według raportu the Sun, 330 osób zginęło podczas prób robienia sobie zdjęć w celu umieszczeniu ich na platformach społecznościowych.

ZSS

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię