Restauracja Lewandowskiego w Warszawie. Oto co o niej wiemy

Foto: Instagram @_rl9

Robert Lewandowski to człowiek, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Praktycznie każdy Polak zna jego nazwisko i osiągnięcia sportowe.

Od kilku dni nazwisko „Lewego” kojarzyć się będzie także z kuchnią, ze względu na nowo otwartą warszawską restaurację Nine’s – nowe osiągnięcie piłkarza. Jest on jednym z trzech udziałowców.

Zobacz także: Te drinki królują na “domówkach”. Musisz je koniecznie wypróbować!

Dziewiątka nie tylko nazwa restauracji, to również zwycięski numer, z którym piłkarz gra na boisku. W budynku Browarów Warszawskich, na czterech piętrach, już przy samym wejściu możemy doświadczyć magii liczby 9 – wszystkie ceny w menu ją zawierają a nad barem widzimy okazałe precle bawarskie w kształcie tej liczby.

Nowa restauracja Roberta Lewandowskiego ma powierzchnię ok. 1300 metrów kwadratowych. Wystrój lokalu to gratka dla każdego fana – wygodne fotele, dekoracja w kształcie bramek, piłek oraz innych symboli sportu. Są to pamiątki nie tylko samego Lewego (na przykład buty, w których strzelał popularne gole) , ale także innych sportowców (m.in. narty Kamila Stocha, rękawice Andrzeja Gołoty, czy piłka do koszykówki z autografem Marcina Gortata).

Czytaj też: Polscy miliarderzy na liście najbogatszych ludzi świata

Pierwsze piętro obiektu to Sport’s Bar z pamiątkami i telewizorami, drugie i trzecie zajmuje restauracja. Czwarte piętro to Fan Zone z dość dużą trybuną. Fan Zone charakteryzuje się ogromnym telebimem, strefa może pomieścić 65 osób i posiada opcję wynajmu na imprezy okolicznościowe.
W menu restauracji Lewandoweskiego znajdziemy dania kuchni amerykańskiej, polskiej i azjatyckiej. Są przekąski, lżejsze dania a także burgery. Trzy kuchnie oraz elastyczność sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz: Pierwsza restauracja w Polsce – tylko dla zaszczepionych!

Godziny otwarcia Restauracja jest czynna od poniedziałku do czwartku w godz. 12:00-23:00 i w weekendy do północy. Z kolei Sports Bar w dni powszednie działa w godz. 17:00-24:00, a w weekendy do 2:00.

Czy lubimy jesień? SONDA

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię