Horoskop na listopad dla wszystkich znaków zodiaku

Listopad będzie miesiącem „nowego początku” i wyznaczania celów. Będzie to czas aby przyjrzeć się naszym relacjom i związkom. Warto przestać wdawać się w konflikty czy kontynuować istniejące, zamiast tego przyjrzyjmy się potencjalnym korzyściom płynącym z relacji i zadbajmy przede wszystkim o siebie.

„Nowe” powinno zagościć także w sypialni – spróbujcie nowych rzeczy w łóżku, być może warto poeksperymentować z nową zabawka erotyczną lub zabawić się w odgrywanie ról. Nie można zapomnieć również o budowaniu romantycznego nastroju – umów się na randkę, nawet jeśli jesteście małżeństwem – wyjdźcie do restauracji, kina lub po prostu pójdzie na spacer. W tym miesiącu randki zaowocują podwójnie.

Dla singli skrywających swe uczucia jedna rada: pora wyznać swe uczucia i postawić wszystko na jedną kartę. W relacjach warto zadbać również o znajomych i bliskich: wspólne imprezy i spotkania będą miały w tym miesiącu bardzo pozytywny wydźwięk. Nie przejmuj się opiniami innych ludzi – zwłaszcza w mediach społecznościowych, niektórzy mogą Cię sprowokować – a w tym miesiącu konfliktowe sytuacje mogą być szczególnie niekorzystne.

Baran

Listopad przyniesie dużo zabawy i radości na twojej drodze, ale twój poziom lęku i stresu może być również podwyższony. Przeznacz dużo czasu na samoopiekę i rytuały odnowy biologicznej. Wszystko wskazuje na to, że w tym miesiącu otrzymasz wiele zaproszeń na imprezy i spotkania ze znajomymi. Podążąj za intuicją i spotykaj się tylko z tymi, na których faktycznie Ci zależy.

Czytaj też: Co mówi o Tobie Twój miesiąc urodzenia?

Byk

W listopadzie będzie pełnia księżyca i zaćmienie Księżyca w twoim znaku. Czujesz, że jesteś na krawędzi i gotowy do wybierania konfliktów – pamiętaj jednak, aby wybrać je mądrze. Listopad przynosi rozgrzaną do czerwoności siłę ognia w twoim życiu miłosnym i seksualnym, jeśli możesz uniknąć wybierania walk.

Bliźnięta

Bądź na bieżąco ze swoimi e-mailami w tym miesiącu, ponieważ mile widziane wiadomości finansowe pojawiają się na twojej skrzynce. Zatroszcz się o swojego partnera / kę. Idźcie na randkę a resztę wieczoru spędźcie w łóżku dając ponieść się swoim fantazjom. Nie rezygnuj z imprez i spotkań ze znajomymi.

Czytaj również: Co wydarzy się w 2064 roku? Zatrważające przepowiednie naukowców

Rak

Listopad przyniesie prawdziwe uczucia. W swoich związkach pragniesz więcej intymności. Uważaj tylko na paranoję, która może stanąć na drodze zdrowej miłości, na którą zasługujesz. Poczujesz się zaopiekowany i doceniony przez swoich znajomych.

Lew

Listopad zachęca cię do zatroszczenia się o swoje zdrowie. W praktyce oznacza to wizytę u lekarza, wykonanie niezbędnych badań, być może też od dawna odkładaną wizytę u specjalisty. W przeciwieństwie do innych znaków powinieneś w tym miesiącu się wyciszyć i pobyć sam ze sobą.

Zobacz również: Kariera zgodna z Twoim znakiem zodiaku

Panna

Od miłości możesz dostać to, czego chcesz. Najpierw musisz jednak określić swoje oczekiwania. Kiedy zapiszesz swoje pragnienia i cele w dzienniku, bardziej prawdopodobne jest, że wprowadzisz je w życie. W łóżku także możesz oczekiwać tego czego chcesz – oczywiście jeśli powiesz o tym swemu partnerowi.

Waga

Listopad zacznie się dla ciebie od nieoczekiwanego powodzenia w kwestiach finansowych. Dodatkowe pieniądze, które otrzymasz możesz przeznaczyć na dom – np. aby dokonać pewnych modernizacji w przechowywaniu niektórych rzeczy. W najbliższym czasie będziesz pełny/a inspiracji do usprawniania swojego gniazdka. Unikaj chaosu, imprez i spotkań – zaangażuj się w dekorację wnętrz.

Skorpion

Listopad wywoła w twoim życiu pewien niepokój. Będziesz miał ochotę zemścić się na swoich wrogach i wszystkich, którzy weszli ci ostatnio za skórę. W tym miesiącu unikaj konfrontacji gdyż możesz pomylić wrogów z przyjaciółmi. Popracuj nad cierpliwością i dobrocią serca aby uniknąć emocjonalnych, wybuchowych reakcji – zwłaszcza, kiedy stres i nerwy pojawią się w twoim życiu miłosnym.

Strzelec

Finansowe i zawodowe sukcesy pojawiają się na twojej drodze na początku miesiąca. Nadchodzi twój sezon! Nie musisz zabiegać o znajomych ani o partnera, w tym miesiącu to o ciebie będą zabiegać i będziesz mógł wybrać z kim spędzić czas. Podążaj za głosem serca.

Koziorożec

Nie lubisz stresu, odwraca uwagę od wykonywania pracy. Na szczęście listopad przynosi spokój w życiu miłosnym, dzięki czemu możesz się zrelaksować i cieszyć się seksem. Poczujesz się spełniony także w życiu zawodowym, prawdopodobnie w końcu doceni cię szef.

Wodnik

Listopad prosi cię, abyś zaufał swojej intuicji w sprawach miłosnych. Uważaj na przyjaciół próbujących wciągnąć cię w plotki podczas pełni księżyca i zaćmienia Księżyca w połowie miesiąca. Możesz ulec pokusie izolacji, ale spróbuj powiedzieć „tak” co najmniej kilku wydarzeniom towarzyskim.

Ryby

Swoje granice zachowuj szczególnie w sprawach miłosnych i łóżkowych – nie daj się ponieść emocjom bo może cię to słono kosztować. Miesiąc rozpoczniesz z przyjaciółmi, którzy wypełnią twój czas rozrywka i przyjemnościami.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię