Wystawa „ONE MAN and ONE WOMAN SHOW”

Pierwsza, znacząca ekspozycja sztuki autorstwa profesjonalnej artystki Joanny Cislak była niesamowitym wydarzeniem weekendu 21-24 października 2021!

Gości powitała seria najnowszych obrazów abstrakcyjnych artystki, zapierających dech w piersiach, zarówno w swojej początkowej wypowiedzi jak i subtelnym wyrafinowaniu.

Prace Piotra Blindt również wywarły ogromne wrażenie na odwiedzających, ukazując głębię i rozmach jego 20-letniej podróży malarskiej jako profesjonalnego artysty. Wspólnie, ich abstrakty, motywy roślinne, grafiki(sylwetki), oraz pejzaże były zachwytem tego weekendu.

 

Najważniejszym punktem wydarzenia była ekspozycja gigantycznego obrazu abstrakcyjnego (5’x6’), nad którym artyści współpracowali razem! I ty możesz dołączyć do 300 osób, które przybyły na weekendowe otwarcie wystawy w Dwell Studio….. i poczuć energię razem z nimi!

Zobacz też: Horoskop na listopad dla wszystkich znaków zodiaku

Wydarzenie było rownież bardzo ważne dla Dwell Studio Chicago, aczkolwiek było to również oficjalne otwarcie galerii, która jest otwarta na różnego rodzaju przyjęcia: wystawy sztuki, szkolenia, biznesowe spotkania i wille innych.

Zobacz też: 

Bieg Niepodległości 2021 – biało-czerwone Chicago!

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię