Co mówi o Tobie Twój miesiąc urodzenia?

Wydawać by się mogło, że to czyste zabobony ale okazuje się, że miesiąc, w którym się urodziliśmy, może podpowiedzieć jakimi cechami się charakteryzujemy i co może w nas irytować innych ludzi. Zobacz co mówi o tobie twój miesiąc urodzenia

Styczeń

Osoby urodzone w styczniu bardzo często są niezwykle ambitne. Są bardzo zmotywowane i potrafią dążyć do celu, nawet po trupach. Jeśli urodziłeś się w styczniu, ludzie z pewnością cenią twój upór. Niestety, często bywasz też nieustępliwa, przez co łatwo wejść z tobą w konflikt. Pamiętaj, że czasami warto pójść na kompromis!

Luty

Urodziłaś się w lutym? Okazuje się, że może to oznaczać, że jesteś osobą dosyć sceptyczną. Niektórzy powiedzą nawet, że bywasz chłodna, jednak ty wiesz, że to nieprawda. Twoja wrodzona ostrożność z jednej strony sprawia, że bardzo rzadko popełniasz błędy. Z drugiej strony, przesadna ostrożność sprawia, że ciężko u ciebie o spontaniczność. Czasem warto zapomnieć o ustalonych planach i zrobić coś tylko dla tego, że masz na to ochotę.

Marzec

W marcu urodziły się osoby z niezwykłą odwagą. Potrafisz podejmować decyzję bardzo szybko, a twoje wybory zazwyczaj są słuszne. Jesteś osobą spontaniczną i towarzyską, ale czasem bywasz też nierozważna. Twoje życie można określić jako bardzo wysokie wzloty i wyjątkowo niskie upadki.

Kwiecień

Twoje urodziny są w kwietniu? Możesz być pewna, że ludzie uważają cię za niezwykle pogodną osobę, która poprawia humor wszystkim wokół. Jesteś prawdziwą definicją optymizmu! Czasem jednak bywasz lekkoduchem. Czasem warto zastanowić się nad potencjalnymi konsekwencjami swoich działań i przemyśleć też argumenty „przeciw”, a nie tylko „za”.

Maj

Osoby, który obchodzą swoje urodziny w maju doskonale znają się na ludziach. Masz bardzo dobrą intuicję i potrafisz ją wykorzystać. Twoi znajomi często przychodzą do ciebie po radę. Z drugiej strony, czasem okazuje się, że bywasz nieco wścibska. Chcesz wiedzieć wszystko o wszystkich i czasem angażujesz się w życie innych ludzi dużo bardziej niż swoje własne. To dobrze, że jesteś zaangażowana, ale czasem warto zatrzymać się i zastanowić, czy nie chcesz wiedzieć troszkę za dużo.

Czerwiec

Urodzeni w czerwcu są prawdziwymi duszami towarzystwa. Z pewnością każdy zapraszać na imprezy i uwielbia spędzać z tobą czas. Potrafisz dogadać się z każdym, nawet jeśli jego poglądy nie zgadzają się z Twoimi. Jesteś też ciekawym rozmówcą. Czasem okazuje się jednak, że nieco za bardzo angażujesz się w swoje znajomości. Warto zastanowić się czy druga strona czuje to samo, żeby uniknąć niepotrzebnego zawodu.

Lipiec

Ci, którzy urodzili się w lipcu są bardzo konsekwentni. Potrafisz dążyć do celu i nigdy się nie poddajesz. Często jednak zapominasz o sobie i swoim życiu prywatnym. Twoja praca bardzo cię pochłania, przez co zaniedbujesz inne aspekty swojego życia.

Sierpień

Urodziłaś się w sierpniu? Oznacza to, że jesteś wyjątkowo kreatywna. To właśnie wtedy rodzą się najwięksi artyści. Znasz termin artystyczny bałagan? Tak właśnie można określić Twoje mieszkanie. Często bywasz bałaganiarstwa, ale wydaje się, że zupełnie Ci to nie przeszkadza.

Wrzesień

Osoby urodzone we wrześniu są bardzo dobrze zorganizowane. Zawsze masz plan na wszystko i jesteś przygotowana na każdą okoliczność. Nic cię nie zaskoczy! Czasem jednak, ludzie uważają cię za nieco sztywną i chłodną. Czasem warto wyluzować i dać się ponieść chwili. Nic się nie stanie, jeśli nie zrealizujesz wszystkich punktów ze swojego programu!

Październik

Najlepiej czujesz się w zaciszu swojego domu. Czasem możesz sprawiać wrażenie nudziarza, ale doskonale wiesz, że to nieprawda. Jesteś mistrzem gotowania i zawsze wiesz co się dzieje na świecie. Czasem jednak warto nieco poeksperymentować! Nie bój się próbować nowych rzeczy.

Listopad

Osoby, które urodziły się w listopadzie często bywają pesymistami. Dopatrujesz się szczegółów, które mogą popsuć dzień, a nie warto tego robić. Twoim zdecydowanym atutem jest jednak to, że jesteś bardzo zapobiegawcza. Zawsze masz plan B i żadne niespodziewane zwroty akcji cię nie zaskoczą. Pamięta jednak, że nie Wszystko musi skończyć się źle!

Grudzień

Jeśli urodziłaś się w grudniu, z pewnością jesteś bardzo krytyczna. Krytykujesz innych, ale przede wszystkim siebie. Dzięki temu, że wymagasz od siebie jak najwięcej, sukcesy, które osiągasz robią naprawdę ogromne wrażenie. Bardzo często jesteś wzorem do naśladowania dla innych. Pamiętaj, że nie ma nic złego w popełnianiu błędów!

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię