Jack Frost w Chicago. Wydarzenie świąteczne nie tylko dla dzieci.

Foto: Facebook @jackfrostwintervillage

Ta jedyna w swoim rodzaju farma drzewek świątecznych w Chicago oferuje świąteczne atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Jack Frost Winter Walk & Christmas Tree Farm otwarty jest do 2 stycznia przy 1265 W. Le Moyne Street w Chicago. Pobyt na tej farmie największego „Grincha” wprawi w nastrój świąteczny.

Założony w 2019 roku Jack Frost’s Winter Walk & Christmas Tree Farm stał się jednym z najbardziej wydarzeń w okresie świątecznym w obrębie Chicago. Farma znajduje się na dwóch na chicagowskiej Goose Island. A na farmie każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie.

Jack Frost Winter Walk oferuje lodowisko z wypożyczalnią łyżew, spotkanie i zdjęcia z postacią z bajek Jack Frost, rzucanie siekierą, spacery po lesie, przejażdżki saniami, spotkanie z Mikołajem oraz wyścigi „bumper cars”. Te zimowe śmigające po lodzie pojazdy, w stylu gokartów, sterowane są za pośrednictwem joysticków.

Oprócz atrakcji, światełek i dekoracji świątecznych na farmie znajduje się bar, przekąski i desery, a w weekendy na farmę przyjeżdżają food trucks z pełnym menu.

Aby odwiedzić tą niepowtarzalną farmę choinek należy kupić bilet na stronie https://www.showclix.com/tickets/2021-Jacks-Winter-Walk-Tree-Farm-Chicago. Dla dzieci do 4 lat wstęp jest za darmo. Więcej informacji na temat Jack Frost Winter Walk & Christmas Tree Farm można uzyskać na stronie https://welcometojacks.com/

7 kroków do tego, aby bezstresowo przygotować się na przyjazd gości

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię