Byk – Horoskop na 2022

Byk

Są szanse, że czujesz, że wszechświat popycha cię do zmiany i wzrostu przez jakiś czas, dzięki poważnemu Saturnowi walczącemu ze zbuntowanym Uranem w twoim znaku przez cały zeszły rok. Przygotuj się na to, że intensywność tego tematu osiągnie w tym roku tylko gorączkę, dzięki wszystkim czterem tegorocznym zaćmieniom uderzającym w twój znak (są to 30 kwietnia i 8 listopada) lub w twoją strefę partnerstwa (15 maja i 25 października). Każdy z nich popycha cię dalej w twojej podróży, aby stać silniej w swoim poczuciu siebie i mieć pewność, że wzrost znajduje odzwierciedlenie w twoich relacjach jeden do jednego.

Tymczasem tegoroczne retrogradacje Merkurego sprawią, że zastanowisz się nad tym, czego chcesz od swojej ścieżki zawodowej. Pierwszy przypada na strefę kariery, drugi na strefę pieniędzy, trzeci na codzienną rutynę, a czwarty na strefę wyższego wykształcenia – dając ci cztery możliwości zwolnienia tempa i uzyskania pulsu na temat tego, do czego dążysz, jak chcesz być ceniony, jak chcesz wyglądać na co dzień, i jak chcesz poszerzyć swoje horyzonty, aby osiągnąć swoje cele.

 

Jeśli utkniesz na którymkolwiek z tych pytań, możesz być pewien, że będziesz w stanie wykorzystać mądrość i wsparcie swoich przyjaciół i kolegów, dzięki szczęśliwemu Jowiszowi poruszającemu się przez twoją strefę sieciową od 28 grudnia 2021 r. do 10 maja i ponownie od 28 października do 20 grudnia. A około 12 kwietnia, tuż przed rozpoczęciem sezonu, Jowisz łączy się z rozmarzonym Neptunem, potencjalnie napędzając kreatywną burzę mózgów, która może doprowadzić do obiecującego projektu grupowego. Poczucie bycia częścią wspólnego wysiłku może okazać się teraz pocieszające – i szczególnie owocne.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię