Koziorożec – Horoskop na 2022

Koziorożec

Z Saturnem, twoim władcą, który wciąż porusza się po twojej strefie pieniędzy w tym roku, możesz poczuć, że odbierane od życia lekcje są takie same, ale w tym roku chodzi bardziej o dopracowanie planu na przyszłość i łączenie się z innymi. Mimo to zacznie się powoli, ponieważ społeczna Wenus będzie wsteczna w twoim znaku do 29 stycznia, zachęcając cię do refleksji i rewizji sposobu, w jaki prezentujesz siebie i swoje wielkie cele światu. Może się to wydawać w pewnym sensie okresem hibernacji, a to uczucie zostanie podkreślone tylko przez fakt, że posłaniec Merkury porusza się wstecz przez strefę dochodów od 14 stycznia do 3 lutego, wymagając od ciebie ponownej oceny i reorganizacji spraw pieniężnych. Trzymanie się swojego konserwatywnego podejścia jest teraz prawdopodobnie najlepsze.

Wiosną sezon zaćmienia zapewnia bardziej ekscytujący klimat, dzięki dwóm głównym wydarzeniom księżycowym w roku (30 kwietnia i 8 listopada) wystąpi w strefie romansu, wyrażania siebie i rzuci wyzwanie, aby stanąć w obronie swoich pragnień i impulsów artystycznych. Dwa pozostałe (15 maja i 25 października) rozświetlają twój sektor komunikacji, który może dostosować cię do ludzi, którzy są na tej samej stronie pod względem ich długoterminowej wizji i mogą wspierać twój kreatywny rozwój.

 

Tymczasem szczęśliwy Jowisz spędzi większość roku w twojej strefie komunikacyjnej (od 28 grudnia 2021 r. do 10 maja i ponownie od 28 października do 20 grudnia), intensyfikując twoje pragnienie i zdolność do uczenia się, łączenia się, poznawania interesujących nowych ludzi, nawiązywania kontaktów i bycia bardziej towarzyskim. A kiedy na krótko zanurzy się w twojej strefie domowej od 10 maja do 28 października, znajdziesz jeszcze więcej radości w spędzaniu czasu z bliskimi, będąc blisko domu, snuciu przytulnego gniazdka i pielęgnowaniu wszystkich podstawowych aspektów życia, które przyczyniają się do poczucia bezpieczeństwa.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię