Ryby – Horoskop na 2022

Ryby

W połowie 2021 roku – od 13 maja do 28 lipca – dostałeś zapowiedź szczęścia, którym będziesz się cieszyć w tym roku. Teraz, od 28 grudnia 2021 r. do 10 maja i ponownie od 28 października do 20 grudnia, dzięki szczęśliwemu Jowiszowi powracającemu i skulonemu w twoim znaku, możesz ponownie poczynić znaczące postępy w swojej pasji i stać w swoim poczuciu siebie w jeszcze większy, odważniejszy, bardziej pewny siebie i optymistyczny sposób.

Zakreśl również 12 kwietnia w swoim kalendarzu, ponieważ jest to dzień, w którym Jowisz (twój tradycyjny władca) łączy się z mistycznym Neptunem (twoim współczesnym władcą) w twoim znaku, rozpoczynając senny 12-letni cykl, który będzie nadawał się do spełnienia w medytacji i duchowego wzrostu. Niezależnie od tego, czy chcesz wykorzystać swoją kreatywną stronę, czy zrobić postępy w osobistym uzdrowieniu lub wzroście, jest to rok, w którym zaczniesz widzieć imponujące wyniki. I możesz poczuć, jak wykorzystanie wyobraźni może doprowadzić do pomyślności finansowej od 10 maja do 28 października, podczas gdy ekspansywna planeta porusza się po twojej strefie pieniężnej.

 

Jednocześnie, ponieważ w tym roku będziemy mieli cztery retrogradacje Merkurego – z których większość wpływa na twoje życie wewnętrzne – będziesz chciał oprzeć się na swoich najsilniejszych systemach wsparcia. Merkury porusza się wstecz przez twoją strefę duchowości od 14 stycznia do 3 lutego, przez strefę domową od 10 maja do 2 czerwca i strefę intymności od 9 września do 2 października, a wszystkie te okresy mogą być czasem, w którym najlepiej zrobisz jak odpoczniesz, naładujesz się i ponownie odwiedzisz wszelkie emocjonalne rany, które mogą cię podstępnie powstrzymywać przed wkroczeniem w nowy rok. Wykonywanie tej wewnętrznej pracy nie będzie oczywiście łatwe, ale jej korzyści będą odczuwalne w każdym zakątku twojego życia w tym roku i w przyszłości.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię