Pomóżmy matce dwójki dzieci pokonać raka złośliwego piersi z przerzutami do wątroby, kości i węzłów chłonnych

Pomóżmy matce dwójki dzieci pokonać raka złośliwego piersi z przerzutami do wątroby, kości i węzłów chłonnych

Balbina Majerz to 49-letnia mama dwóch dzieciaków – Kamila i Juli. W kwietniu 2020 roku po rutynowej wizycie lekarskiej otrzymała druzgocącą diagnozę – rak złośliwy piersi z przerzutami do wątroby i kości.

Po diagnozie oprócz leczenia drogami konwencjonalnymi Balbina zdecydowała się również na leczenie alternatywne. Po ośmiu cyklach chemioterapii wspomaganej leczeniem niekonwencjonalnym, które wzmacniało system immunologiczny Balbiny, lekarze orzekli, że komórki rakowe w jej organizmie zniknęły. Jeszcze cztery miesiące temu jej stan zdrowia był określany przez lekarzy jako stabilny. Niestety sytuacja drastycznie uległa zmianie w ostatnich kilku tygodniach.

Od rozpoznania choroby, Balbina co trzy miesiące ma wykonywany tomograf, który ma na celu sprawdzenie czy nie ma nawrotu choroby. Wszystkie tomografy wykonane do września zeszłego roku pokazywały, że pokonała raka. Niestety ostatni z 23 grudnia nie był pomyślny. Lekarze odkryli kolejne przerzuty, tym razem do węzłów chłonnych.

 

W tym tygodniu Balbina rozpoczęła kolejną serię chemioterapii. Pomimo tej miażdżącej wiadomości, Balbina nie poddaje się i wierzy, że po raz kolejny pokona raka.

W pierwotnej diagnozie podczas leczenia chemioterapią dużą pomocą była terapia alternatywna wspomagająca układ immunologiczny. Aby leczenie wspomagające dawało rezultaty Balbina powinna je otrzymać przynajmniej dwa razy w miesiącu. Niestety koszt leczenia wspomagającego jest bardzo wysoki,. Bez wsparcia i pomocy finansowej Balbina ze swoimi zarobkami nie będzie mogła z niego skorzystać. Każda wizyta w klinice oferujące leczenie immunologiczne wiąże się z wydatkiem rzędu kilku tysięcy złotych za samo leczenie, a do tego dochodzą koszty dojazdu i noclegu.

Balbina nigdy nikogo nie prosiła o pomoc, zawsze sama, ciężką pracą dochodziła do wymarzonych celów. Niestety jej stan zdrowia ogranicza jej możliwości zarobków.

Balbina wraz z rodziną proszą o wsparcie. Każdy grosz zebrany podczas zorganizowanej zbiórki będzie wydany na leczenie wspomagające w okresie najbliższych trzech miesięcy, czyli do momentu kolejnego tomografu.

Żadna kwota nie jest zbyt mała. Jeśli chcesz pomóc Balbinie możesz przekazać pieniądze na jej leczenie kliknij na TEN LINK

Jak mówi Balbina Majerz: „Tą zbiórką bardzo proszę ludzi dobrej woli o pomoc. Bez WASZEJ pomocy sobie nie poradzę! Zebrane pieniądze będą tylko i wyłącznie przeznaczone na 3-miesięczne leczenie do następnego tomografu, a czas pokarze co będzie dalej….  Dziękuję z całego serca za każdy jeden grosz….”

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię