14 darmowych platform streamingowych

W Internecie dostępnych jest wiele bezpłatnych witryn do strumieniowego oglądania filmów i programów telewizyjnych. Większość oferuje przekrój gatunków filmów, a nawet programów na żywo.

Oto 14 całkowicie legalnych i bezpłatnych witryn do strumieniowego przesyłania filmów:

1. Comet

Comet to bezpłatny kanał telewizyjny poświęcony programom i filmom science fiction, thrillerom, horrorom.
Treści Comet można przesyłać strumieniowo online bezpłatnie w witrynie comettv.com, urządzenia Roku lub Apple TV.

 

2. Crackle

Ta bezpłatna usługa przesyłania strumieniowego oferuje programy telewizyjne, filmy i oryginalne treści. Sony Crackle jest dostępne na urządzeniach do przesyłania strumieniowego, telefonach, tabletach i komputerach.

3. Gobi

To jedna z nowszych platform. Oferuje filmy z ponad 20 krajów. Produkcje oferowane przez Gobi można oglądać poprzez zarejestrowanie się na stronie gobi.tv.

4. Xumo

Darmowa witryna do strumieniowego przesyłania filmów i programów na żywo oraz na żądanie do ponad 190 kanałów telewizyjnych. Xumo operuje na urządzeniach takich jak Amazon FireTV, Roku, Xfinity, telefonach i kanałach LG.

5. Tubi TV

Tubi oferuje ponad 20 000 filmów i programów telewizyjnych. Tubi jest dostępny na urządzeniach z Androidem i Apple, Amazon Fire TV, Roku, a także na niektórych inteligentnych telewizorach i konsolach do gier wideo.

6. Stirr

Mieszkańcy wybranych miast w USA mogą otrzymywać na żywo lokalne wiadomości i wydarzenia sportowe w Stirr, usłudze przesyłania strumieniowego oferowanej przez Sinclair Broadcast Group. Dostępne są również filmy i programy telewizyjne na żądanie.

7. Sling Free

SlingTV, usługa telewizji internetowej należąca do Dish Network, udostępniła część swoich treści bezpłatnie na urządzeniach mobilnych i przeglądarkach internetowych. Nie jest wymagana subskrypcja, aby oglądać tysiące programów telewizyjnych i filmów, w tym pełne sezony „Archiwum kryminalistyczne” i „Hell’s Kitchen”.

8. Redbox Free Live TV

Redbox oferuje bezpłatną usługę transmisji strumieniowej, która umożliwia zarówno oglądanie na żądanie, jak i telewizję na żywo. Redbox Free Live TV jest dostępny na Redbox.com lub za pośrednictwem aplikacji Redbox.

9. Popcornflix

Popcornflix.com udostępnia filmy i seriale za pomocą kilku kliknięć bez konieczności rejestracji. Witryna nie wymaga subskrypcji. Oferta obejmuje wiele gatunków, w tym filmy akcji, science fiction, komedię, horror, dokument i dramat.

10. Pluto TV

PlutoTV oferuje setki kanałów i tysiące bezpłatnych filmów na żądanie. Można oglądać za pomocą aplikacji mobilnej Pluto TV, przeglądarki internetowej lub aplikacji komputerowej dla systemu Windows. Nie wymaga rejestracji ani subskrypcji.

11. Dokument+

Oferuje krótkie, pełnometrażowe filmy i seriale dokumentalne. Documentary+ zawiera dokumenty w wielu kategoriach. Usługa, która została uruchomiona w zeszłym roku, jest dostępna do przesyłania strumieniowego na urządzenia Apple i Android, Fire TV, Apple TV i Roku.

12. Kanopy

Kanopy współpracuje z bibliotekami publicznymi i uniwersytetami. Oferuje filmy dokumentalne, zagraniczne, klasyczne kino, filmy niezależne i filmy edukacyjne — bez reklam. Do przeglądania kolekcji Kanopy potrzebna jest karta biblioteczna lub login uniwersytecki.

Możesz wyszukać swoją lokalną bibliotekę lub uniwersytet na stronie Kanopy, aby dowiedzieć się, czy współpracuje z Kanopy.com.

 

13. IMDb TV

Ta popularna witryna filmowa uruchomiła bezpłatną usługę przesyłania strumieniowego. Oferty można oglądać za pomocą Amazon lub na urządzeniach Amazon Fire TV.

14. Hoopla

Hoopla to „patron biblioteki publicznej”. Udostępnia bibliotekom w Ameryce Północnej filmy, programy telewizyjne, muzykę, książki audio, e-booki i komiksy za pośrednictwem swojej witryny i aplikacji mobilnej. Dzięki karcie bibliotecznej możesz natychmiast oglądać bezpłatne treści Hoopla na komputerze i urządzeniu mobilnym, a także za pomocą Apple TV, Android TV, Fire TV lub Roku. W kolekcji znajduje się wiele tytułów filmowych i programów telewizyjnych.

Nie tylko Roman Polański. Polacy, którzy podbili Hollywood

Posłuchaj naszych Podcastów:

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię