TOP 10 pozycji książkowych dla wszystkich ludzi biznesu

1. Bogaty ojciec, biedny ojciec – Robert Kiyosaki

Absolutna klasyka. Amerykański biznesmen o hawajskich korzeniach opisuje różnice w podejściu do zarabiania pieniędzy na przykładzie dwóch ojców – biednego i zamożnego.

2. 7 nawyków skutecznego działania – Stephen R. Covey

Książka o tym, jak zwiększyć efekty swoich działań, kształtować głębsze relacje i być lepszym przywódcą, przez wypracowanie siedmiu nawyków.

3. Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi – Dale Carnegie

Poradnik, który ułatwia swobodne poruszanie się w świecie biznesu ale sprawdzi się także w sferze życia prywatnego.

4. Zjedz tę żabę – Brian Tracy

Czyli 21 metod osiągania sukcesu poprzez zaprzestanie odwlekania najważniejszych spraw na później i poprawę produktywności.

 

5. Kto zabrał mój ser? – Spencer Johnson

Bestseller o przedsiębiorczości, nowych sytuacjach zachodzących w biznesie i ogólnie o zmianach, które są jedyną pewną rzeczą w naszym życiu.

6. Strategia Błękitnego Oceanu ­– W. Chan Kim, Renee Mauborgne

Pozycja obowiązkowa dla każdej osoby, która myśli o założeniu własnej działalności. Cenne porady dotyczące prowadzenia własnej firmy i wypłynięcia na ,,błękitny ocean” swojej branży.

7. Po pierwsze złam wszelkie zasady. Co najwięksi menedżerowie na świecie robią inaczej – Curt Coffman, Marcus Buckingham

Cenne informacje o tym, jak zwiększyć kreatywność pracowników, zadowolenie klientów oraz wprowadzić model zarządzania, dzięki którym nadejdą lepsze zyski i sukces.

8. 4 godzinny tydzień pracy – Timothy Ferriss

Przepis na skrócenie czasu pracy, eliminację niepotrzebnych zadań i zwiększenie produktywności, co prowadzi do dostatniego, szczęśliwego życia.

9. Obudź w sobie olbrzyma – Anthony Robbins

Ekspert od psychologii zmian dzieli się metodami i technikami, dzięki którym można osiągnąć mistrzostwo samodoskonalenia i odzyskać kontrolę nad całym swoim życiem.

10. Myśl i bogać się – Napoleon Hill

Fundament na którym można budować i rozwijać swoją inteligencję finansową. Książka, dzięki której miliony ludzi całkowicie odmieniło swój los.

 

Co nam daje czytanie książek?

Posłuchaj naszych podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię