Google Maps jak gra komputerowa? W życie wchodzi nowa funkcja serwisu. Zobaczcie sami

Kto z nas chociaż raz nie skorzystał z opcji wyszukiwania adresu docelowego lub trasy? Dzięki Google Maps takie poszukiwania zostały dużo ułatwione.

Mapy Google powstały aby ułatwić nam życie. Każdy ma teraz dostęp do nawigacji i może śmiało znaleźć ulubiona restaurację czy wyznaczyć trasę wycieczki. Teraz wchodzi nowa, innowacyjna funkcja, która pokaże zupełnie inna odsłonę świata.

 

11 Maja Google Maps zaprezentowało nową funkcję, dzięki której będziemy mogli zobaczyć realistyczny wygląd miejsc, których szukamy. Immersive View to połączenie zdjęć satelitarnych Google i zdjęć Street View. Dzięki czemu będzie można zobaczyć daną lokalizację z lotu ptaka, pod różnym kątem i to jeszcze w 3D. Będziemy mogli dodatkowo nałożyć rzeczywiste natężenie ruchu.

Funkcja ta zapewni nam wgląd na liczbę osób w parkach, na ulicach, czy nawet na plażach w przybliżonym czasie rzeczywistym. Według Google będzie to przypominało bardziej grę niż zwykłą nawigacje. Na początku nowa funkcja będzie tylko działać w kilku dzielnicach Nowego Jorku, Londynu, Tokio, Los Angeles, czy San Francisco.

Dopiero po jakimś czasie będę kolejno włączane inne obszary. Podobno pracują również z programistami nad aplikacja, która dzięki Immersive View pomoże znaleźć miejsce do zaparkowania czy zagrania w grę w czasie rzeczywistym.

Wcześniej Google wprowadziło w USA i w Kanadzie inną funkcję, która pozwala wybrać najbardziej paliwooszczędną trasę prowadzącą do wyznaczonego celu. Niedługo będzie ona dostępna również w Europie.

16 Bram do piekieł na Ziemi

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię