Pierwszy wywiad Melanii Trump od opuszczenia Białego Domu. Co myśli o obecnej władzy USA?

Melania Trump, była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych, udzieliła pierwszego wywiadu po opuszczeniu Białego Domu. W wywiadzie dla kanału Fox odważnie wypowiedziała się na temat obecnej władzy.

Melania Trump zdecydowała się na skrytykowanie obecnej władzy w wywiadzie telewizyjnym dla FOX.
„Smutno jest patrzeć na to, co dzieje się w kraju i wygląda na to, że nie zmieni się to szybko. Wiele osób cierpi i może to być wina przywództwa.”

To odważne słowa ze strony pierwszej damy, która później potwierdziła, że jej mąż będzie prawdopodobnie startował w kolejnych wyborach prezydenckich. Melania wierzy, że rządy Donalda Trupa wiele zmieniły w kraju i na świecie i wygląda na to, że para planuje to powtórzyć.

 

Reporter nawiązał też do okładki magazynu Vogue, na której zabrakło Melanii Trump, mimo tego, że pojawiły się na nim do tej pory wszystkie pierwsze damy. Była Pierwsza Dama odpowiedziała, że miała ważniejsze rzeczy do roboty, niż pozowanie do zdjęć do magazynów. Czy była to krytyka Michelle Obamy, która znalazła się na niej aż trzy razy? Melania Trump nie odniosła się do tego.

Melania Trump powiedziała również, że dbanie o Biały Dom było dla niej ogromną przyjemnością i chciałaby kiedyś wrócić do pełnionej tam funkcji. „Te cztery lata pozwoliły nam wiele osiągnąć. Praca w Białym Domu była dla mnie przyjemnością. To nie był tylko mój dom, on istniał również dla innych ludzi.”

Czy Donald Trump ponownie zdecyduje o starcie w wyborach prezydenckich w roku 2024? Najbliższe miesiące dadzą nam odpowiedź na to pytanie.

Czwarta władza. Co nią określamy i skąd się wzięła?

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię