10 rzeczy które milionerzy robią ze swoimi pieniędzmi

1. Luksusowe samochody

Milionerzy lubią przepych i wygodę. Kolekcja luksusowych aut w garażu to dla nich konieczność. Skórzane fotele, idealne wykończenie i dodatkowe gadżety zapewniają komfort jazdy i oczywiście właściwą prezentację. Bogacze mają dodatkowe wymagania. Odpalenie samochodu sterowaniem głosowym dostosowanym tylko do nich to oczywiście norma.

2. Piękne jachty

Wybierając się na słoneczne wakacje można skorzystać z plaży. Lepiej jednak kupić sobie prywatny jacht. Milionerzy nie lubią się ograniczać, więc mają ich kilka. Wyposażenie oczywiście na najwyższym poziomie. Jachty potrafią mieć wiele pokładów, prywatną kuchnię i jeśli komuś jest mało wody do pływania to dodatkowy basen.

3. Prywatny samolot

Podróżowanie to ważny element pracy i życia. Jeśli stać kogoś zawsze może kupić sobie prywatny samolot. Oczywiście wyposażenie kabiny będzie luksusowe, a szampan i truskawki podczas przelotu zapewniony. Piosenkarze i celebryci chętnie podróżują swoimi osobistymi i komfortowymi samolotami.

4. Efektowne nieruchomości

Mieszkanie w wygodnym domu to marzenie wielu osób. Milionerzy wybierają jednak ogromną willę z kilkoma basenami, kortami tenisowymi i niebywałem metrażem w Los Angeles. Ceny takich nieruchomości wynoszą kilkanaście milionów dolarów. Donald Trump, były prezydent Stanów Zjednoczonych i biznesmen woli jednak mieszkać w mieście, więc jest właścicielem wieżowca w Nowym Jorku. Pełni on rolę hotelu, więc dodatkowo zarabia na nim. Luksusowe duże mieszkanie w największych miastach świata to dla bogaczy norma.

5. Gadżety filmowe

Dodatkowe zakupy z pamiątkami filmowymi to dla milionerów właściwy wybór. Samochód Lotus Esprit z filmu James Bond zakupiony przez zalożyciela i właściciela Tesli i SpaceX Elona Muska kosztował prawie milion dolarów. Biznesem oczywiście jest zachwycony swoim zakupem i twierdzi, że nie mógł zrezygnować z tego samochodu.

 

6. Torebki i buty

Milionerzy nie oszczędzają na swoich zachciankach. Celebrytki często chwalą się swoimi garderobami. Torebki z najlepszych domów mody mogą dużo kosztować. Dodatkowe buty ze skóry krokodyla lub futro czy inne dodatki mogą przekraczać tysiące dolarów. Właścicielka firmy kosmetycznej Kylie Jenner ma ich całe szafy oczywiście wszystkie z metkami znanych marek.

7. Dzieła sztuki

Bogacze nie oszczędzają na wystroju swoich wnętrz. Obrazy znanych malarzy, które wystawiane są na aukcjach mogą kosztować miliony. Taki zakup często interesuje biznesmenów i celebrytów, którzy chcą pokazać swój styl i gust. Dzieło sztuki w ich salonie przy kolacji dla znajomych jest obowiązkowym elementem właściwej prezentacji.

8. Drogie meble

Wystrój wnętrz domów bogaczy może zaskakiwać. Skórzane kanapy i krzesła w salonie to dla nich standard. Wykonane ręcznie na zlecenie zdobione meble z najlepszych materiałów mogą kosztować zawrotne sumy. Unikatowy fotel wykonany tylko jednorazowo jest niebywale kosztowny.

9. Wyspy i miasta

Milionerzy nie lubią dzielić plaży z innymi, więc kupują prywatną wyspę. Dodatkowe miejsce wypoczynku tylko dla siebie jest dla nich obowiązkowe. Mając miliony można pomyśleć też o zakupie miasta. Aktorka Kim Basinger zrobiła właśnie taki zakup.

10. Turystyczny lot w kosmos

Bogacze mają swoje wymagania. Wakacje na rajskiej plaży to już dla nich za mało. Nowym pomysłem na rozrywkę jest komercyjny lot w kosmos. Jeff Bezos właściciel Amazona, który sam jest miliarderem oferuje zainteresowanym wycieczkę na granicę kosmosu, kilka minut w stanie nieważkości i powrót. Sam oczywiście już skorzystał z własnej atrakcji.

Jesteś introwertykiem? 23. rzeczy, które zrozumieją tylko ludzie, którzy kochają samotność  

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię